Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

7. EGE İLLERİ TANITIM ETKİNLİKLERİ

AYDIN İLİ 7. EGE İLLERİ TANITIM SERGİSİ ve ETKİNLİKLERİNDE TANITILIYOR.
 
EGEM Platformunun organizasyonunu üstlendiği Ankara Ege İlleri 7. Tanıtım Günleri ve Etkinliği bugün yapılan açılış töreniyle ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Aydın ili 11-14 Aralık 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen “7. Ege İlleri Tanıtım Sergisi ve Etkinliklerinde” tanıtılıyor.
 
Etkinlik açılışına Aydın Milletvekilleri Semiha ÖĞÜŞ, Mehmet ERDEM, Gültekin KILIÇ, Bülent Tezcan, eski bakanlardan İsmet SEZGİN ve Cengiz ALTINKAYA, Muğla Valisi Amir ÇİÇEK ve Aydın Vali Yardımcısı Hayrettin ÇİFTÇİ katıldılar.
 
  • DSC_5411
  • DSC_5453
 
Standımızda kültür ve turizm zenginliğimizle ilgili Apollon, Millet, Priene, Magnesia, Tralleis, Nysa, Alinda, Alabanda, Aphrodisias ören yerleri, Kuşadası, Davutlar, Güzelçamlı Milli Park, Didim Altınkum ve Akbük sahilleri; doğa turizmi değerleri, İlimiz trekking alanları ve termal turizm potansiyelimiz tanıtılmaktadır. Bu kapsamda çeşitli tanıtım çalışmaları yapılacak ve Müdürlüğümüzce hazırlanmış olan broşür, kitapçık, harita, cd ve afişler fuar süresince ziyaretçilere dağıtılacaktır.
 
Etkinlik tanıtım heyetinde İl Kültür ve Turizm Müdürü Nuri AKTAKKA, Müdür Yardımcısı Adem ÜÇGÜL, Aydın Ticaret Odası, Ticaret Borsası, Esnaf Odaları Birliği Başakan ve Yönetim Kurulu üyeleri ve Aydınlılar Derneği Genel Başkanı Ender Vardar yer almaktadır.