Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

AYDIN TRAVEL EXPO FUARINDA

21-24 Nisan 2016 tarihleri arasında Atis Fuarcılık tarafından organize edilen “TRAVEL EXPO ANKARA” Turizm fuarı ATO Congresium Kongre ve Sergi Sarayında başladı. Turizm Fuarına 132 Firma ve kuruluş katıldı.

21 Nisan 2016 tarihinde saat 14.00 de gerçekleştirilen açılışı Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hüseyin Yayman yaptı. Açılışa İran’ın Ankara Büyükelçiliği kültür müsteşarı Hasan Safarhani de katıldı. Aydın Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü standını Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hüseyin Yayman ve çeşitli devlet erkanı ziyaret ederek beğenilerini ifade etmişlerdir. Büyük ilgi gören Aydın Valiliği Kültür ve Turizm Müdürlüğü standımızda Aydın inciri, zeytini, zeytinyağı ikram edildi ve İlimizi tanıtan broşür, afiş ve diğer tanıtım materyalleri turizm fuarına gelen misafirlere verildi.
 
TRAVEL EXPO ANKARA Turizm Fuarında İlimizi Aydın İl Kültür Ve Turizm Müdürü Nuri Aktakka, İl Kültür ve Turizm Şube Müdürü Profesyonel Turist Rehberi Ahmet Demir, Turizm personelleri Birgi Çöne ve Ramazan Kaska, İğne Oyası Usta öğreticisi Selma Balkan, Karacasu Çömlek Ustası Erol Alaca, Palm Wings MICE Müdürü Eda Armağan, Palm Wings Satış ve Pazarlama Müdürü Suzan Ünlü ve Venossa Müdürü İsmail Sefa Okhan, Venosa Satış ve Pazarlama sorumlusu Sinem Yurdakul temsil etmişlerdir. İlimiz tanıtımına Ticaret Borsası,  EKER Zeytincilik, Efe Şekerleme ve CEMRE Turizm Seyahat Acentesi katkı sağlamışlardır.

TRAVEL EXPO Ankara Turizm Fuarı 24 Nisan 2016 tarihinde sona erecektir.
 

 
 
 
,