Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

10. EGE İLLERİ TANITIM GÜNLERİNDEYİZ.

10. EGE İLLERİ TANITIM GÜNLERİ - ANKARA

Egem Platformunun koordinatörlüğünde düzenlenen 10. Ege İlleri Tanıtım Günleri 18.10.2017 Çarşamba günü yapılan açılış töreniyle Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. 18-22 Ekim 2017 tarihleri arasında gezilebilecek etkinlikte, Aydın Valiliğini temsilen İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüzün yanı sıra Güney Ege Kalkınma Ajansı, Aydın Ticaret Odası ve Aydınlılar Derneği İlimizin tanıtım faaliyetlerine destek vermektedir

Aydın standımızda kültür ve turizm değerlerimizle ilgili örenyerlerimiz, Kuşadası, Didim, Dilek Yarım Adası – Menderes Deltası Milli Parkı gibi Ege Denizi kıyı şeridimiz, doğa turizmi kapsamında doğa yürüyüş rotaları ve termal turizm potansiyelimizin tanıtımı için Müdürlüğümüzce hazırlanmış olan broşür, kitapçık, harita, cd ve afişler fuar süresince ziyaretçilere dağıtılacaktır. Ege Bölgemizin türkülerini dinleyebileceğiniz konserlerin, halk oyunu gösterilerinin, yöresel lezzet sunumlarının ve çeşitli seminerlerin düzenleneceği 10. Ege İlleri Tanıtım Günleri heyetinde, İl Kültür ve Turizm Müdürü Nusret Debre, Şube Müdürü Ercan Beydat ve Turizm Servisimizden Şef Mehmet Ülgüç ve Turizm Araştırmacısı Mehmet Ali Gürbüz görevli olarak yer almaktadır.

 • İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Tanıtım Heyeti
 • Ege İlleri Tanıtım Günleri Afişi
 • Ege İlleri Tanıtım Günleri Programı


10. Ege İlleri Tanıtım Günlerinde Vekillerimizi Ağırladık.
Ankara Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen 10. Ege İlleri Tanıtım Günlerinde Aydın standımızı Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili Sayın Mehmet Erdem ve Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Sayın Deniz Depboylu ziyaret ettiler. Organizasyon ve faaliyetlerimizle ilgili olarak İl Kültür ve Turizm Müdürü Nusret Debre'den bilgi alan vekillerimiz, standımızı ziyaret eden hemşehrilerimizle sohbet edip, çalışmalarımızda başarılar dilediler.

 • Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili Sayın Mehmet Erdem
 • Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Sayın Deniz Depboylu
 • Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Sayın Deniz Depboylu
 • Aydın ili Standı - 10. Ege İlleri Tanıtım Günleri


Ege İlleri Tanıtım Günlerinde Final.
Bu sene Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde onuncusu düzenlenen Ege İlleri Tanıtım Günlerinin kapanış günü farklı etkinliklerle son buldu. Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürü Nusret Debre katılım plaketini Orman ve Su İşleri Bakanı ve aynı zamanda Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili olan Sayın Veysel Eroğlu'ndan aldı. Etkinlik süresince Aydın standımızı ziyaret edenler arasında Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Sayın Oktay Vural da yerini aldı. İlimizin tanıtımı açısından yararlı geçen bu tür fuar ve tanıtım etkinliklerine önümüzdeki süreçte de katılım sağlanacaktır.

10. Ege İlleri Tanıtım Günleri (1) küçük.jpg
Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Veysel Eroğlu katılım plaketini İl Kültür ve Turizm Müdürü Nusret Debre'ye sundu.

 • Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Veysel Eroğlu - İl Kültür ve Turizm Müdürü Nusret Debre.
 • MHP İzmir Milletvekili Sayın Oktay Vural standımızı ziyaret etti.
 • Ege İlleri Tanıtım Günleri İl Kültür ve Turizm Müdürü Nusret Debre, Şube Müdürü Ercan Beydat, Turizm Servis Şefi Mehmet Ülgüç.