Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

KÜLTÜR VE SANATTA BİR ÖMÜR - AYDIN'IN DEĞERLERİ - 2: ALİ HAYDAR ÖZTÜRK

ALİ HAYDAR ÖZTÜRK

Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün “Kültür ve Sanatta Bir Ömür - Aydın'ın Değerleri” programlarının ikincisinde Araştırmacı Yazar Ali Haydar Öztürk konuğumuz oldu. Aydın İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü organizasyonundaki etkinliğimize Aydın Yazarlar ve Şairler Derneği destek verdi.

Söyleşi ve Şiir Dinletimize Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, Vali Yardımcısı Dr. Ömer Faruk Günay, Aydın 22. Dönem Milletvekili Ahmet Rıza Acar, İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat Yılmaz, Millî Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Seyfi Bozçelik, Aydın Yazarlar ve Şairler Derneği Başkanı Şükrü Öksüz, Söke Yazarlar ve Şairler Derneği Başkanı Tülay Sarayköylü ve değerli misafirlerimiz katıldı.

Aydın Yazarlar ve Şairler Derneği’nin kurucularından olan Ali Haydar Öztürk’ün gazete/dergilerde yazı-çalışmalar ile kitapları bulunmaktadır. 50 yılı aşkın emeklerine teşekkür için değerli yazarımıza Valimiz Yavuz Selim Köşger tarafından plâket sunuldu. Yazarımıza bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz.

facebook.com/iktm09
instagram.com/aydinkulturturizm
twitter.com/iktm09

#AliHaydarÖztürk #yazar #şair #şiir #söyleşi #aydın #kültürturizm #kütüphane


  • Söyleşi ve Şiir Dinletisi - Ali Haydar Öztürk
  • Söyleşi ve Şiir Dinletisi - Ali Haydar Öztürk
  • Söyleşi ve Şiir Dinletisi - Ali Haydar Öztürk
  • Söyleşi ve Şiir Dinletisi - Ali Haydar Öztürk